Home > Wiadomości > Centrix.pl

Centrix.pl

17 listopada, 2002

Firmę Centrix założyliśmy razem z Krzyśkiem Cebulą w październiku 1997 roku. Wystartowaliśmy z usługami komputerowymi skierowanymi głównie do środowisk akademickich. Polegały one na przygotowywaniu materiałów do prac dyplomowych, magisterskich, doktorskich, referatów itp. Obecnie oferujemy kompleksową pomoc w przygotowaniu wyżej wymienionych materiałów (oczywiście od strony technicznej). Należą do niej: komputeropisanie, formatowanie tekstu, skanowanie, obróbka grafiki, drukowanie itp. Jednym słowem wszystko co składa się na przygotowanie kompletnej pracy, z wyjątkiem opracowania merytorycznego.

Niesamowity rozwój technologii komputerowych, a zwłaszcza Internetu postawił przed nami nowe wyzwania. Postanowiliśmy wiec rozszerzyć swoją działalność w kierunku usług internetowych. W roku 2000 rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem nowej oferty skierowanej do wszystkich (firm, instytucji oraz osób prywatnych), którzy chcą bądź muszą zaistnieć w Internecie. Obecnie oferujemy kompleksową obsługę w zakresie utrzymania serwisów internetowych. Polega ona na udostępnianiu serwerów wirtualnych, projektowaniu i wykonaniu witryn internetowych oraz ich aktualizacji i konserwacji.

W obszarze naszych zainteresowań jest również przygotowywanie e-publikacji. Spora część materiałów wydawanych drukiem w niewielkim nakładzie, adresowanych do ściśle określonego grona odbiorców może być publikowana w Internecie w formacie HTML lub PDF. Taka forma zdecydowanie ogranicza koszty tego typu przedsięwzięcia oraz ułatwia dostęp do określonego dokumentu.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Centrix.pl zapraszam do serwisu www.centrix.pl i zachęcam do korzystania z naszych usług.

Kategorie:Wiadomości Tagi:


Pozostaw komentarz na Facebooku
Komentarze są zamknięte